Latvijā jau nopērkams atjauninātais Hyundai Santa Fe

Latvijā jau nopērkama jaunā apvidusauto Hyundai Santa Fe 2016.gada versija, kas ieguvusi vairākus būtiskus dizainaun mehāniskus uzlabojumus.


Hyundai lielākā pasažieruautomašīna līdz ar atjauninājumu kļuvusi vēl plašāka – tā garumā izstiepusiespar centimetru, bet augstumā par puscentimetru. Tagad auto ir 4,7 metrus garšun 1,69 metrus augsts.

Mainīts priekšējā un aizmugurējā bufera dizains,pārveidota priekšējo miglas lukturu forma un virs tiem buferī iestrādāta LEDdienas gaismu virtene. Pārveidots arī priekšējais radiatora režģis.


Auto virsbūves pieejamokrāsu klāsts papildināts ar četrām jaunām – Chalk Beige Metallic, Sleek SilverMetallic, Tan Brown Mica un Creamy White. Comfort aprīkojuma Santa Fe pieejamsar 17 collu vieglmetāla diskiem, Style ar 18 collu, bet Premium – ar 19 colludiskiem. 


Ietilpīgais salons kļuvis ērtāks,pateicoties garākām otrās sēdekļu rindas sliedēm. Tagad aizmugurē sēdošie varregulēt krēslu 27 centimetru amplitūdā, tādējādi iegūstot vairāk vietas kājām.Bagāžas telpa sasniedz 516 litrus, bet ar nolocītu otro sēdekļu rindu – 1615litrus. Arī atjauninātais modelis pieejams 7 sēdvietu versijā. 

“Atjauninātais Hyundai Santa Fekļuvis vēl elegantāks un izsmalcinātāks, vienlaikus nezaudējot apvidus autoraksturīgās priekšrocības – pilnpiedziņu un augstu klīrensu, kas atvieglonokļūšanu tuvāk dabai jebkurā gadalaikā. Pievilcīgo plūdlīniju un pārdomātāinterjera dēļ tas patiks abiem dzimumiem, bet jauno iespēju klāsts padarabraukšanu ar Santa Fe par īstu baudījumu,” stāsta Hyundai automašīnuizplatītāju SIA “Autobrava” direktors AndrisSivickis.


Salona apdare pieejama bēšā vaimelnā krāsā, un interjeru papildinājusi jauna centrālās vadības konsole unaudiovizuālā navigācijas sistēma.


Style un Premium aprīkojuma līmeņa modeļiemintegrēts 8 collu skārienjutīgs ekrāns ar navigācijas sistēmu un bezmaksasMapCare ceļu karšu atjauninājumiem septiņu gadu garumā, atpakaļskata kamera,DAB digitālais radio un Infinity Premium Surround Audio skaņas sistēma ar 10skaļruņiem.


To papildina TomTom live serviss, kas arī Latvijā ziņopar laika apstākļiem, interešu punktiem un fotoradaru atrašanās vietu. SavukārtHyundai Access Point mobilā lietotne pēc vienreizējas uzstādīšanas automātiskisavienojas ar mobilo tālruni, pārvēršot to par interneta piekļuves punktu. 


Uzlabotais 2,2 litru dīzeļadzinējs spēj attīstīt 200 zirgspēku jaudu un 440 ņūtonmetru griezes momentu, kārezultātā paātrinājumam līdz 100 kilometriem stundā nepieciešamas vairs tikai9,6 sekundes. Arī maksimālais braukšanas ātrums pieaudzis līdz 203 km/h, betdegvielas patēriņš kombinētajā ciklā sarucis līdz 6,6 litriem uz 100kilometriem. Auto var iegādāties kā ar automātisko, tā mehānisko pārnesumkārbu.


Automašīnas vadību atviegloaktīvā viedā kruīzkontrole, kas pati ievēro distanci līdz priekšā braucošajamauto, autonomā avārijas bremzēšanas sistēma, inteliģentā tālo gaismuregulācija, kas mazina citu satiksmes dalībnieku apžilbināšanas risku, sānskataspogulī iestrādātā aklās zonas brīdinājuma sistēma, un atpakaļgaitas braukšanasasistents, kas ziņo, ja no sāniem tuvojas transporta līdzeklis. 


Standarta aprīkojumā ietilpstpiecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, palīdzība uz ceļa.


info http://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6182/latvija-jau-noperkams-atjauninatais-hyundai-santa-fe