Hyundai automašīnu tehniskās iezīmes

Dienvidkorejiešu ražotājs Hyundai Motors, kas dibināts 1967. gadā, izlaiž vieglās automašīnas un komerctransporta līdzekļus ar Hyundai marku. Tā galvenā mītne atrodas Seulā, Dienvidkorejā. Pirmais šīs markas transportlīdzeklis, 2-durvju sedans, tika izlaists 1968. gadā. Markas mūsdienu modeļu klāsts ietver hečbekus, sedanus, universāļus, krosoverus un vieglos komerctransporta līdzekļus.  

Hyundai automašīnu tehniskās iezīmes  

Daudzi mūsdienu Hyundai transportlīdzekļi pārsteidz ar degvielas patēriņa efektivitāti un veiktspēju. Piemēram, fāstbeka  i30 N modelis ir aprīkots ar T-GDI 2,0 litru turbopūtes dīzeļdzinēju, kas nodrošina dzīvīgu sniegumu. Tā jauda ir 271 ZS, maksimālais griezes moments - 353 Nm. Automašīna paātrinājumu līdz 100 km/h uzņem 6,1 sekundē. Šim modelim tiek piedāvāta īpaša tehnoloģija Launch Control. Tā nodrošina maksimālu vilci ideālai automašīnas iedarbināšanai.  


Ražotājs piedāvā arī dažādas savu modeļu modifikācijas, tostarp tādas, kas aprīkotas ar hibrīda un elektriskām spēka iekārtām. Tostarp jaunais Ioniq Electric 5-durvju liftbeks ir pilnībā elektrisks transportlīdzeklis, kas aprīkots ar 38,3 kWh litija jonu akumulatoru. Tā elektriskais pilntvertnes nobraukums ir līdz 312 km. Uzlāde līdz 80% aizņem apmēram 33 minūtes, izmantojot līdzstrāvas ātras uzlādes iespēju. Šis elektromobilis paātrinājumu līdz 100 km/h uzņem 9,9 sekundēs.  


Ražotājs lielu uzmanību pievērš drošībai. Piemēram, mūsdienu krosoverā Kona, kas izlaists 2017. gadā, ir ieviesta pilna spektra palīgsistēma Hyundai SmartSense. Šī sistēma ietver tādas tehnoloģijas kā autonomo ārkārtas bremzēšanu (AEB) ar gājēju atpazīšanu, joslas saglabāšanas palīgsistēmu (LKA), aklo zonu noteikšanu, brīdinājuma sistēmu par sadursmi ar aizmugurē esošu/tuvojošos objektu (RCTA) un daudz ko vairāk. Turklāt ir uzstādīti priekšējie, priekšējie sānu un aizkaru drošības spilveni. Saskaņā ar Euro NCAP sadursmes testu rezultātiem, kas tika veikti 2017. gadā, Kona ieguva visas piecus iespējamās zvaigznes pasažieru drošības ziņā.  


Autodoc ir jūsu uzticamais partneris rezerves daļu pasaulē.


Vai jūs vēl joprojām meklējat auto komplektējošās daļas dažādās tīmekļa vietnēs? Apmeklējiet mūsu interneta veikalu, jo mums ir viss nepieciešamais jūsu Hyundai automašīnai, sākot ar bremžu klučiem un beidzot ar degvielas filtriem un stikla tīrītāja slotiņām. Visām mūsu precēm ir raksturīga nevainojama kvalitāte; katrai detaļai tiek sniegta ražotāja garantija. Nekavējoties uzdot visus jautājumus, kas jums radušies, mūsu pieredzējušajiem atbalsta dienesta speciālistiem. Viņi stāstīs par pašreizējām akcijām un citiem veidiem, kā ietaupīt naudu, iegādājoties rezerves daļas.