Jaunā Hyundai Sonata N Line Night pilnībā aptumšota

Korejieši no Hyundai nolēma izlaist īpašu versiju vienam no saviem flagmaņiem. Šoreiz inženiertehniskās un dizaina izpētes objekts bija labs Hyundai Sonata sedans, kas nosaukumā saņēma prefiksu N Line Night. Tajā pašā laikā nakts tēma ir burtiski izsekojama visā, kas noteikti ietekmēja automašīnas izskatu.
Tonēti tika ne tikai sedana sānu un aizmugurējie logi, bet arī hromēti riteņi. Turklāt ir vairākas unikālas aptumšotas ķermeņa krāsas, kas izskatās vienkārši lieliski. Mēs pat nerunāsim par nozīmītēm un svītrām uz sēdekļiem, jo dizains ir pārdomāts līdz mazākajai detaļai.

Kas attiecas uz unikālo aprīkojumu un iespējām, automašīna saņēma uzlabotu audio sistēmu ar 12 stereo skaļruņiem, kas izkaisīti pa visu salonu. Ir atjaunināta arī multimediju sistēma, kas saņēma veselu kaudzi jaunu, tostarp ekskluzīvas iespējas. Viņi pat neskopojās ar jaunu benzīna dzinēju jau tā uzpūstam 282 ZS klāstam. un 385 ņūtonmetru griezes moments.
Pati sērija, pamatojoties uz uzlabojumu būtību, būs ārkārtīgi ierobežota. Piemēram, visiem autobraucējiem no ASV būs tikai 1000 automašīnas eksemplāru. Tāpēc, ja esat liels šī modeļa cienītājs, iesakām nevilcināties iegādāties īpašu versiju.

Komentāri 1

Icdmxu
Icdmxu от 4 октября 2022 14:40
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив