Hyundai iepazīstināja ar salokāmo vadības sistēmu

Nākotne turpina klusi iekļūt mūsu tagadnē, kļūstot par ikdienu. Vēl nesen elektriskie transportlīdzekļi mums šķita kaut kas fantastisks, savukārt mūsdienās tie simtiem tūkstošu eksemplāros ceļo pa visas pasaules ceļiem. Taču šīs ziņas koncentrēsies uz pavisam cita veida tehnoloģijām, kas tomēr izskatās ne mazāk fantastiski.
Citu dienu Hyundai prezentēja revolucionāru salokāmu vadības sistēmu, kas ir jaunizveidota stūre ar integrētiem funkciju taustiņiem. Šis stūres “rats”, pareizāk sakot, stūre tiks uzstādīta sērijveida autonomajā atspolē PBV (Purpose Built Vehicle), kas radīts projektam Urban Air Mobility.

Daudzfunkcionālā stūre var darboties kā pilnvērtīgs vadības elements vai palīga vadītāja palīgs, jo ar to iespējams aktivizēt dažādus autonomos kustības režīmus. Kad autopilots ir aktivizēts, stūri var salocīt un paslēpt automašīnas priekšpusē, lai nodrošinātu vadītāja komfortu.
Acīmredzot aiz stūres elementiem, piemēram, šī stūres rata, slēpjas visas nozares nākotne. Ņemot vērā, ka šodien mūsu rīcībā ir stūres pastiprinātājs un pat autopilots, nepieciešamība pēc stūres patstāvīgas griešanas pāriet otrajā plānā, dodot vietu futūristiskām kursorsvirām un stūrēm.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив