Čempionāta pjedestāla kļūdas cena

Konkursa uzvarētājs tika noskaidrots aizpērn.

 Un pašreizējais, un patiesībā arī pašreizējais čempions Sebastjans Lēbs, miglas Albionas trasi izbrauca labāk par citiem. Lai gan šoreiz uzvara viņam nebija viegla – galu galā visu laiku Peters Solbergs izdarīja spiedienu uz supersebu. Noslēgumā norvēģis un ieguva Lielbritānijas sacensību otro vietu. Jaunākais Sebs sagādāja faniem pārsteigumu. Tieši no Ožjē viņi gaidīja šādu sniegumu. Taču otrajā sacensību dienā viņš pieļāva liktenīgu kļūdu un izstājās apvērsuma dēļ. Sebastjana Ožjē aiziešana izsvītroja viņa izredzes uz pjedestālu čempionāta kopvērtējumā. Francūzis no otrās vietas noslīdēja uz ceturto.

 Tas savukārt nāca par labu Jari Matti Latvalam. Viņam pietika ar trešo pozīciju Lielbritānijas rallijā, lai viņš nonāktu blakus Lēbam, nezaudējot pat Solbergam, kurš pēc punktiem izcīnīja tikai bronzu. Sezonas izskaņā - rūpnīcas Citroen uzvara pār Ford un privātā staļļa panākumi. Viņi turpinās komandu cīņu nākamgad. Personīgi Lēbam posma uzvara bija jau sešdesmit otrā karjerā. Līdz ar to individuālajās sacensībās, prognozē apskatnieki, čempionāts, visticamāk, drīzumā nenomainīs īpašnieku.Dakaras Silk Way seriāla otro nozīmīgāko starptautisko rallijreidu atkal viesosies Ukrainas sportisti. Auto-Life Racing komandas ekipāža Krievijā notiekošajās sacīkstēs piedalīsies otro reizi. Tagad pilots Vladislavs Kuščinskis un viņa navigators Dmitrijs Ciro veic pēdējos testus, tiek skalots inžektors, bet mehāniķi montē automašīnu.

 Sacīkšu braucēji uzstāsies ar to pašu Land Rover Defender ar dīzeļdzinēju, tomēr pēc tehniskām problēmām 2010. gadā tas tika būtiski uzlabots. Vairāk nekā četri tūkstoši kilometru ukraiņiem kopā ar citiem sportistiem būs jāpārvar īpašos posmos no Maskavas līdz Sočiem. Tikai trešo daļu ceļu atpazīst pagājušā gada braucēji, apliecina organizatori. Sportistu ir vairāk, šobrīd trasē dosies vairāk nekā 130 mašīnas. Ņemot vērā pieaugošo maršruta sarežģītību un sāncenšu spēkus, galvenais uzdevums Ukrainas ekipāžai ir sasniegt finišu. Rallijreida braucējiem pēdējās dienas pjedestāls jau ir neliela uzvara.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив